0 216 455 18 20 instagram Facebook Twitter Google Canlı Destek
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Sipariş Takibi, Kargo ve Teslimat İşlemleri

- lapassion.com.tr'den satın alacağınız tüm ürünler UPS KARGO ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi UPS Kargo'nun http://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx adresindeki kargo takip bölümünden yapabilirsiniz. Saat 16.00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cuma 16.00'dan sonra verilen siparişler ise pazartesi işleme konulur. Siparişiniz Ups Kargo tarafından, mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi 09.00 – 18.00) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir.


- Siparişiniz ortalama 3 (Üç) iş günü içerisinde kargoya verilir. Herhangi bir gecikme (Kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi...) lapassion.com.tr müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

- Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün irsaliyesi ve ürün içeriği ile birlikte teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

- Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-4 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını yukarıda belirtilen özel kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz)

- Satın aldığınız ürün / ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve "Sipariş Takibi" bölümünde kayıtlı tutulur. Siparişinizin durumunu "Hesabım / Sipariş Takibi" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

- Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.

 

Bize Ulaşın

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No:73/3
Çekmeköy / İstanbul

info@lapassion.com.tr

0 216 455 18 20 - 0 216 455 23 24

E-Bülten Üyeliği

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır